Jedovnice

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Re: Jedovnice

Odeslatod Alien v 20 zář 2009 22:36

byl to vydařený den, fotky mám sice taky, ale ještě jsem se ani nedostal k tomu se na ně pořádně podívat, natož je probrat a "vyvolat" :-) a cestou zpět jsem v Buchlovských (znalci ví) vyučil jednu oktáfku, že do kopce a v zatáčkách mě opravdu nepředjede :-D na rovném stoupáku mě předjel a uhánělo mu to dobře, ale v první zatáčce zjistil, že je dlouhý, málem to dal do protisměru, ještě že tam měl dva pruhy :-) no tak jsem ho vzal za pískání gum a mírného driftu a pak ho jen sledoval ve zpětném zrcátku jak se vzdaluje a pak už si netrouf :-D no ale příště už budu hodný, takové prasárny už fakt se stařečkem dělat nebudu
Alien
Rezident
 
Příspěvky: 161
Registrován: 26 čer 2008 20:46

Re: Jedovnice

Odeslatod Pouchaz v 21 zář 2009 08:02

Jo jo Buchlovske "kopecky" tam se da krasne zajezdit :) jak ted byla skoro dva roky uzavrena silnice pres Bucovice tak tam byl minimalni provoz. Jen mi tam lezou na nervy motorkari, kdyz jsem tam jel naposledy tak to jednoho vyneslo do protismeru a oba sme meli co delat.... :?
Uživatelský avatar
Pouchaz
Rezident
 
Příspěvky: 501
Registrován: 26 čer 2008 06:41
Bydliště: Praha, Zábřeh

Re: Jedovnice

Odeslatod dall v 21 zář 2009 11:05

a ja ze co cely vikend jezdily do hor sanitky a on tam Alien poziral oktavky :mrgreen:
Uživatelský avatar
dall
Rezident
 
Příspěvky: 1262
Registrován: 25 čer 2008 22:49
Bydliště: Old City

Re: Jedovnice

Odeslatod Ruda v 22 zář 2009 14:26

Honza: jestli to zelený R129 bylo na brněnských tabulích, tak je to 320ka

Buchlovský kopce jsou zrádný, tam má každý auto jako mávnutím kouzelnýho proutku o 100 koní větší výkon :?

Alien: občas se musí vyhnat saze, udělal si to dobře :lol:
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: Jedovnice

Odeslatod diabolus v 22 zář 2009 14:46

aa Jedovnice, tak tam jsem se letos chystala a nedochystala... Křížící se plány, nakonec dopadly úplně jinak a autobusem se mi na otočku nechtělo... Nicméně mě to hodně mrzí, ale aspoň fotečky jsou pěkný :)..


Ruda: jooo takovej kouzelnej proutek bych občas potřebovala, hlavně když potřebuju zmizet z křižovatky :-D...
S hvězdou hvězdám vstříc...
diabolus
 
Příspěvky: 35
Registrován: 19 zář 2009 11:07
Bydliště: Praha a Plzeň - město bláznů a piva... ...a taky často moje Ropucha :)...

Re: Jedovnice

Odeslatod capriclan v 22 zář 2009 20:35

Jak tak koukam opozdene na ty fotky tak nejen na lidi bida ale i auta tragedie...Me se nelibi ani to cerny SL na tech kolech z novyho,pripada mi to nevkusny az cikansky :roll:
Uživatelský avatar
capriclan
Rezident
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 25 čer 2008 20:27
Bydliště: kde domov muj

Re: Jedovnice

Odeslatod Honza v 22 zář 2009 20:44

Máš pravdu, že z hlediska aut nebylo na co koukat. Pár hezkých C126, jedno G500 a Mariův Bundeswehr. Mě se to černé auto líbí a vím, že za ta kola sklidilo už spoustu negativních ohlasů, ale já prostě nejsem příznivec klasických vícedílných AMG,která tam patří, protože mi to auto takto připadá hezčí. Je to čistě subjektivní názor, ale mě se to prostě líbí. Schleé to nechal přečalounit do světla a dneska to má asi 77.000km, takže mi to pořád přijde jako zajímavé auto. Mimochodem ten AMG-Paket první generace mě opravdu bere, protože je to prostě nádherně hranatý a ten "Ducktail" to jen podtrhuje ;)
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Jedovnice

Odeslatod Radek v 22 zář 2009 21:24

Sám mám na W202 kola z o generaci novějšího W209, ale u tý R129 SL60 mi to také přijde násilný. Dobovky jsou krásný i v monobloku:
Přílohy
mercedessl60amg13.jpg
mercedessl60amg3.jpg
mercedessl60amg1.jpg
Uživatelský avatar
Radek
Rezident
 
Příspěvky: 1237
Registrován: 26 čer 2008 09:03
Bydliště: Jesenice

Re: Jedovnice

Odeslatod capriclan v 22 zář 2009 21:27

a prave ten AMG paket a k tomu patri dobove stejna kola,je teda pravdou ze sem trochu zaujaty protoze majitele nemuzu vystat protoze je to nafoukanej blb ale to je zase jinej pribeh,at si kazdej dava na auta co chce ale podle ustavy mam pravo na svuj nazor :lol:
Uživatelský avatar
capriclan
Rezident
 
Příspěvky: 1034
Registrován: 25 čer 2008 20:27
Bydliště: kde domov muj

Re: Jedovnice

Odeslatod marko v 22 zář 2009 21:34

ty stylingy IV tam v kombinaci se starym paketem vypadají jako nějaký čínský repliky, Fidelis je hodně ujetej, ale pochybuju, že si je tam dával on, když si nechával přečalounit interier.. patří tam IMHO style II a klidně s černym středem a oranžový blinkry bez xenonovejch čoček a původní zadní lampy
Uživatelský avatar
marko
Rezident
 
Příspěvky: 1139
Registrován: 25 čer 2008 19:10

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

cron