Počty vyrobených W140

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Re: Počty vyrobených W140

Odeslatod Alien v 14 úno 2010 11:35

Mario: ty mě děsíš s tou 202 :-) jsem si říkal, že je to ideální kompromis pro nás nemajetné :-D tak to vypadá na návrat k 124 :roll:
Alien
Rezident
 
Příspěvky: 161
Registrován: 26 čer 2008 20:46

Re: Počty vyrobených W140

Odeslatod MarioV8 v 14 úno 2010 11:59

Jdi klidne do Cecka, W124 je uz proste stara, v zajimavych verzich a motorizacich ma svuj smrnc, ale ja uz bych dnes zustal u Cecka. Neda se to spravovat dratem nebo nechat dlouho problemy vyhnivat jako treba u W124 jde. Je to jeden z nejlepsich mercedesu. Musis pocitat, ze uz to neni uplne neprustrelny.
Uživatelský avatar
MarioV8
Administrátor
 
Příspěvky: 704
Registrován: 28 kvě 2008 18:55
Bydliště: Matka všech měst

Re: Počty vyrobených W140

Odeslatod Derailleur v 14 úno 2010 13:56

vy ste tu daki tragedi...tusim byste chceli len nove neporuchove auta a uz ani novota nieje zarukou bezproblemoveho jazdenia...vsetko vidite cierno...kazde auto sa moze posrat dokonca, tak ze ani v autorizovanom servise si snim neporadia a tak isto sa moze stat, ze nikdy s autom vacsi problem jak novy olej a sviecky nebudu, az kym neprdne motor a potom to clovek bud zahodi alebo vyriesi a pri tych nadobudacich cenach ojazdenych mercedesov, ktore dneska su a vacsie nikdy nebudu prave naopak sa oplati dotoho auto naliat xy tisic korun na servis lebo furt to bude mercedes a nebude to fabia ani kia ceed a tak podobne...a otom su stare auta/mercedesy clovek sa stym hra a jazdi, sem tam sa nieco "vysype", spravi sa a ide sa dalej ;) a tak isto je to aj stym mamutom aj s kazdym starsim...odchadzaju tam veci ale ked to clovek chce tak to udrzi, ale ked nema zaujem sa stym zaoberat tak je samozrejme blbost si to kupovat
Derailleur
Inventář
 
Příspěvky: 253
Registrován: 22 črc 2009 11:30
Bydliště: Slovensko

Re: Počty vyrobených W140

Odeslatod Alien v 14 úno 2010 14:05

Mario: no právě, to je důvod, proč musím jít do 124 :-) jedna kapsa prázdná a druhá vysypaná :? a ta oktávka, co teď mám mě nějak ničím neuchvátila no :( já za to nemůžu, jsem magor
Alien
Rezident
 
Příspěvky: 161
Registrován: 26 čer 2008 20:46

Re: Počty vyrobených W140

Odeslatod Honza v 14 úno 2010 14:45

to Derailleur : Možná ti přijde, že to vidím černě, ale až budeš muset vyrovnat pár faktur za auto s touto technikou, které budou každá v ceně 1-3 slušných W124, tak se na to taky budeš dívat jinak. Nikomu nechci brát jeho sny, ale když se na MBCC píše, že to nic moc nestojí, tak se prostě musím ohradit. Nedostatek zkušeností tamních pánu s touto problematikou je víc než patrný a smutné je, že jim to někdo žere :(
Když na to máš a chceš to, tak si to kup. Já jen píšu o tom, s čím by měl potecionální kupec takového auta počítat a idea provozu jednou za čas situaci jen zhorší, protože zrovna u těchto aut není vůbec jasné, jestli po měsíci odstávky nastartují a i když se to povede, tak mohou za pár klimetrů začít předvádět chování dosud nepoznané. S tímto typem provozu bych daleko raději sáhnul po nějaké pěkné W126 nebo W116, kde mě kulišárny novějších elekronických hračiček nepošlou finančně ani zdravotně ke dnu.
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Počty vyrobených W140

Odeslatod Honza v 16 bře 2010 19:20

Slušně zpracovaný materiál, který by mohl pomoci při koupi W140 ;)
Přílohy
kaufberatung_140.pdf
(2.66 ) 128 krát
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Pokec

Kdo je online

cron