Nové Alu

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Nové Alu

Odeslatod Pouchaz v 28 bře 2010 17:59

Dneska jsem strávil celý den s očistou auta od soli a při té příležitosti jsem i přezul. :) Přikládám foto k posouzení ;).

Jinak Vám teda řeknu, že je zima na autě znát... :(
Přílohy
P1030848.JPG
P1030847.JPG
P1030846.JPG
P1030845.JPG
P1030844.JPG
P1030843.JPG
P1030842.JPG
P1030841.JPG
P1030840.JPG
Uživatelský avatar
Pouchaz
Rezident
 
Příspěvky: 501
Registrován: 26 čer 2008 06:41
Bydliště: Praha, Zábřeh

Re: Nové Alu

Odeslatod Honza v 28 bře 2010 19:45

Pěkné fotky a ta kola také nevypadají špatně 8-)
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Nové Alu

Odeslatod Pouchaz v 28 bře 2010 19:59

Díky ;),
fotky by mohli být lepší :). Ještě musím koupit jiné šrouby tyhle mají moc dlouhou hlavu :).

Ještě koupit novou masku, skočit na obnovu laku a hurá vstříc novým zítřkům :-D
Uživatelský avatar
Pouchaz
Rezident
 
Příspěvky: 501
Registrován: 26 čer 2008 06:41
Bydliště: Praha, Zábřeh

Re: Nové Alu

Odeslatod Honza v 28 bře 2010 20:12

Já jsem dneska probudil E500 k životu po zimním spánku a všechno proběhlo kupodivu v pohodě, ale fotky ještě nemám ;)
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Nové Alu

Odeslatod dall v 28 bře 2010 22:56

hmm, ja az konecne vyresim vsechny problemy s CLK, tak vam tu napisu story o buzeni medvedu ze zimniho spanku :evil:
Uživatelský avatar
dall
Rezident
 
Příspěvky: 1262
Registrován: 25 čer 2008 22:49
Bydliště: Old City

Re: Nové Alu

Odeslatod Radek v 29 bře 2010 07:44

Pouchaz: To jsou ty original, jak jsme si psali? Tenhle rozměr podle mých zkušeností "funguje" na W202 nejlépe. Pěkný ;)

Tak koukám, že nikdo s auty neleníte ;) Já už jsem týden bez auta. Na podzim jsem nainvestoval dost peněz do podvozku a věcí, co nejsou vidět. Teď zbývalo už jen to, co vidět je. Momentálně je auto na laku a ještě tak týden bude, vzal jsem to od gruntu a rozhodl se prostě vyhlásit válku všem škrábancům, ať už na plechu či na plastu :twisted:
Uživatelský avatar
Radek
Rezident
 
Příspěvky: 1237
Registrován: 26 čer 2008 09:03
Bydliště: Jesenice

Re: Nové Alu

Odeslatod Pouchaz v 29 bře 2010 13:27

to Honza: Tak to je dobre ze posloucha, ted jen hezky vikend. :) U nas v patek zacalo neco vrzat u praveho predniho kola tak jsem se uz na ctvrtek objednal do servisu snad to bude banalita...

to Radek: Jo jo to jsou oni ;). Myslim si, ze nevypadaji zle, jen v zadu by mohly byt trosku sirsi, jsou dost zapadle. Nemas zkusenost s podlozkami pod kolo? Az se uvidime, tak se musim informovat na lak, pres zimu vylezly dve mista, zatim to je pod barvou a neni to moc videt, ale rad bych to podchytil...
Uživatelský avatar
Pouchaz
Rezident
 
Příspěvky: 501
Registrován: 26 čer 2008 06:41
Bydliště: Praha, Zábřeh

Re: Nové Alu

Odeslatod Honza v 29 bře 2010 13:45

Mě teď čeká generálka náprav a pak se stejně jako Radek vrhnu na tu kosmetiku. Nevíte někdo, kde dělají slušně renovace laku?
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Nové Alu

Odeslatod Radek v 30 bře 2010 07:58

Pouchaz: Já nevim s těm podložkama, já jsem je nikdy neměl a nikdy mít nechci, vyřešil jsem to o palec a 7 ET širšími disky a na zadní nápravě. Ty podložky jsou jen moje zaujatost, nechci tě odrazovat :)
No a s tím lakem, nechal jsem obrousit a stříknout celej blatník, taky se to po zimě ojevilo. Myslel jsem, že byl tutově střelenej, protože druhá strana je bez chyby, tak už jsem se smířil i s koupí novýho za 5.5k, ale když to očistili, tak žádnej kit nikde, byla to jen povrchovka od vody, přitom původní orig. a tlustej čistej plech, prostě nechápu - špatnej blatník. No a když už se to odstrojilo, tak jsem nechal dveře od lišt dolů, tam to bylo už zašlý a oťukaný a plasty prahů byly taky otlučený od kamínků, no a když už tak jsem se rozhodl pro celej zadní nárazník, kterej byl poškrábanej už když jsem to koupil, takže se to vzalo z gruntu a jinak zbytek auta nechám rozleštit. Mělo by to být do pátku, pak na to dám letní kola a fláknu sem fotky ;) No a o víkendu si dám nějakej vejlet přes půlku republiky, už se hrozně těším :lol:
Uživatelský avatar
Radek
Rezident
 
Příspěvky: 1237
Registrován: 26 čer 2008 09:03
Bydliště: Jesenice

Re: Nové Alu

Odeslatod Pouchaz v 30 bře 2010 09:00

to Radek: četl jsem na internetu hodně odrazujících článků od podložek, tak asi na to něco bude... Ale ty zadní kola by jeden až dva centimetry ven snesly.

Jak mam zimu rád, tak ta letošní dala autu zabrat... Předchozí majitel mi tvrdil, že auto nikdy nejezdilo v zimě. Kapota a přední nárazník jsou bez šrámu, ale boky... hlavně ten pravej. Uvažuji, že pořídím na zimu přední zástěrky. Co mě, ale hodně překvapilo je rez pod barvou. Bude to jen povrchové, ale je to na špatném místě a nevím jestli to půjde rozumně opravit. Přitom dám ruku do ohně za to, že tam na podzim nebyla... Zajímavé je, že je na obou stranách nad zadním nárazníkem viz foto... Otec se živil jako lakýrník, ale na toto si netroufne. Myslíš že tam, kde máš auto ty by si na to troufli?
Přílohy
koroze.JPG
Uživatelský avatar
Pouchaz
Rezident
 
Příspěvky: 501
Registrován: 26 čer 2008 06:41
Bydliště: Praha, Zábřeh

Další

Zpět na Pokec

Kdo je online

cron