Buzení medvěda, aneb auto pro radost dělá starosti...

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

Re: Buzení medvěda, aneb auto pro radost dělá starosti...

Odeslatod Honza v 30 bře 2010 18:38

Já bych to viděl v lepším případě na nějakou mechanickou závadu přísunu vzduchu na tom přeplňování a v hořším na výměnu škrtící klapky, protože E-Gas by se stejně jako závada na hlavní řídicí jednotce objevil na chybových hláškách :(
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Buzení medvěda, aneb auto pro radost dělá starosti...

Odeslatod dall v 30 bře 2010 18:46

no, jeste upresnim, ze na znackove diagnostice jsem s tim zatim nebyl, jen u kamarada v servisu a takove te co umi vice znacek, asi se budu muset objednat k samohylovi, nebo ten v tom hodonine ji ma taky?
Uživatelský avatar
dall
Rezident
 
Příspěvky: 1262
Registrován: 25 čer 2008 22:49
Bydliště: Old City

Re: Buzení medvěda, aneb auto pro radost dělá starosti...

Odeslatod dall v 30 bře 2010 18:48

jinak ale porad sazim na nejakou "mechanickou" vec, prece neni moc pravdepodobne, ze na podzim odstavite funkcni auto a za dobu necinosti tomu odejde cidlo, vaha, nebo buhvico... :?
Uživatelský avatar
dall
Rezident
 
Příspěvky: 1262
Registrován: 25 čer 2008 22:49
Bydliště: Old City

Re: Buzení medvěda, aneb auto pro radost dělá starosti...

Odeslatod Derailleur v 30 bře 2010 19:43

ja si myslim tiez, ja som tak odstavil auto a usadol a uschol bordel z oleja a ucpal mazanie a uz to islo...a tiez som badal,cidla meral, elektriku kontroloval a pritom islo o cistu mechaniku, sice nie na MB ale ani MB sa take veci nevyhnu...
a minuly rok sa ti to podarilo "rozjazdit" do stavu ze nebol ziadny problem?...pripadne ma napada ze diagnostika vyhlasi ze cidlo je OK, cidlo aj OK bude, ale moze byt niecim zanesene, zaoxidovane alebo pod., zeby proste nevedelo z prostredia brat realne hodnoty :?: :roll:
ide o nieco, comu neustala prevadzka neda cas nefungovat...vynara sa otazka, co zlenivie ked to stoji? :)
Derailleur
Inventář
 
Příspěvky: 253
Registrován: 22 črc 2009 11:30
Bydliště: Slovensko

Re: Buzení medvěda, aneb auto pro radost dělá starosti...

Odeslatod Derailleur v 30 bře 2010 19:51

dalsia na zamyslenie :idea: baterku si meral?...mozno za noc umre, rano to nejak natoci a pokial ju alternator nedorovna, tak motor stavkuje, cez den jazdis- udrzujes ju v akej takej kondicii a do rana je zas polomrtva :?:
Derailleur
Inventář
 
Příspěvky: 253
Registrován: 22 črc 2009 11:30
Bydliště: Slovensko

Re: Buzení medvěda, aneb auto pro radost dělá starosti...

Odeslatod dall v 30 bře 2010 19:53

ano, loni to pres letni jezdeni bylo OK a baterku mam novou
Uživatelský avatar
dall
Rezident
 
Příspěvky: 1262
Registrován: 25 čer 2008 22:49
Bydliště: Old City

Re: Buzení medvěda, aneb auto pro radost dělá starosti...

Odeslatod Honza v 30 bře 2010 19:57

a co v tom proboha bylo za olej a jak dlouho :?: O víkendu jsme oživovali kamarádovu W107 450SLC, kde je nějaký minerál už tak 3 roky a za poslední 2 to najelo jen v létě cca.1000km. Naskočilo to na první otočení (a je to ještě D-Jetronic) a jezdí to úplně v pohodě. Tomu "rozjezdit" taky moc nerozumím, protože s problémy, o kterých píš Dall moc jezdit nejde. To zoxidované nebo zanesené čidlo se díky diagnostice na Bosch Motronic samo ozve, protože je tam autodisgnostika daleko propracovanější než u LH-Jeronic ;)
Uživatelský avatar
Honza
Administrátor
 
Příspěvky: 1604
Registrován: 23 kvě 2008 12:32
Bydliště: Praha

Re: Buzení medvěda, aneb auto pro radost dělá starosti...

Odeslatod Fil v 30 bře 2010 22:02

Jestli vás to potěší, tak já jsem po zimě přišel k piánu a chytlo na brnk :-) 8-) Ale na druhou stranu se obávám, že mi postupem času zmizí kastle a zůstane jen ten motor :lol:
Ať tak a nebo tak, všechno je naopak!
Uživatelský avatar
Fil
Rezident
 
Příspěvky: 597
Registrován: 18 čer 2008 13:32

Re: Buzení medvěda, aneb auto pro radost dělá starosti...

Odeslatod Derailleur v 30 bře 2010 22:16

Honza píše:a co v tom proboha bylo za olej a jak dlouho :?:...

olej tam nebol stary, ani nemal vela najazdene, ale BX ma vymyslenu ostrekovaciu listu vaciek s mikro otvormi a tie sa proste casom ucpali a hlavne tym, ze to stalo a nebol tam pohyb oleja a kym som nato prisiel z vaciek boli kruhy a spice :o
Derailleur
Inventář
 
Příspěvky: 253
Registrován: 22 črc 2009 11:30
Bydliště: Slovensko

Re: Buzení medvěda, aneb auto pro radost dělá starosti...

Odeslatod dall v 30 bře 2010 23:46

Honza: proc by neslo jezdit? ted jsem to byl projet, tarokuje to tak 2 minuty po studenem startu (navic se mi zda, ze je to cim dal mensi dobu) a pak to jede jak ohen, zitra budu kontaktovat cloveka od samohyla, na ktereho jsem dostal kontakt, udela se diagnostika a snad se posuneme dall 8-)
Uživatelský avatar
dall
Rezident
 
Příspěvky: 1262
Registrován: 25 čer 2008 22:49
Bydliště: Old City

PředchozíDalší

Zpět na Pokec

Kdo je online

cron