"vlastní" E500 hadry..

Pokec o všem možném

Moderátoři: MarioV8, Honza, Ruda

"vlastní" E500 hadry..

Odeslatod Ruda v 07 kvě 2014 21:45

Delší dobu jsem uvažoval o pěkným "doplňkovým" oblečení s vlastním motivem. Malosériovýmu potisku moc nevěřím, ale kvalitní vyšití na slušným materiálu by to mělo dostat na očekávanou úroveň 8-)

Zajímalo by mě, zda by o to byl mezi námi, uživateli fóra, zájem. Matrici bychom si v první várce zcela zaplatili a vlastnili ji (což by už při rozpočtu do 5ti kusů znamenalo výslednou cenu nižší než u normálního, značkovýho pola, z outletu). Pokud by se doobjednávali další kusy nad rámec první objednávky, cena zůstane stejná a výtěžek propijeme :twisted: nebo dáme na provoz stránek :?

Obrovské plus by bylo, že pokud by matrice byla naše, jednotlivé vyrobené kusy by byly pod naší kontrolou a skutečné exkluzivní kusy (objednávku s použitím matrice bych mohl udělat jenom já). Klidně můžeme každému přiřazovat číslo a třeba do fóra dávat seznam "autorizovaných nositelů" :D

Matrice se nese v duchu "FEUER UND SEIDE" na černém materiálu - nebráním se jiným nápadům, textu aj. nebo barevné kombinaci (šla by udělat i bílá), ale z toho co jsem zkoušel se mi líbí nejvíc.

Samotné polotrika budou značkové, z kvalitního úpletu s neošizenou gramáží.

Výšivky bude dělat pražská firma s více než desetiletou tradicí. Trika na vyšití bude možné objednat v předem dané a přesné konfekční velikosti.

Nebudu ve fóru psát ceny. Jedině SZ. V první řadě je důležité na kolik kusů se rozpočítá matrice.

Souhlaste, nesouhlaste, ptejte se a navrhujte.. :)

Inspirace:
triko.jpg


detail.jpg


ksiltovka.jpg
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: "vlastní" E500 hadry..

Odeslatod Ruda v 11 kvě 2014 23:00

Pokud se ještě někdo rozhoduje, má čas do středy. Pak to zadám. Zatím je zájem o 5 kusů 8-)

V případě dotazů nebo další objednávky prosím SZ.
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: "vlastní" E500 hadry..

Odeslatod Ruda v 19 kvě 2014 00:54

Tak už asi 7 kusů.. jen nevím jestli se povede sehnat zrovna to polo s červeným proužkem v límci :|
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno

Re: "vlastní" E500 hadry..

Odeslatod Ruda v 18 čer 2014 19:39

Tak konečně je hotová předloha pro matrici.. zkoušel jsem dát k logu ještě nějaký text s odkazem na E500.cz ale nelíbilo se mi to. Vyšívání pořadového čísla by to zbytečně prodražilo takže se vracím zpět k původní variantě tak jak je na obrázku. Všem co projevili zájem zašlu během týdne konečnou kalkulaci.
Uživatelský avatar
Ruda
Administrátor
 
Příspěvky: 2041
Registrován: 23 kvě 2008 10:55
Bydliště: Brno


Zpět na Pokec

Kdo je online

cron